O FIRMIE

Historia firmy podstawą zaufania

Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych i Wypoczynkowych zostało założone przez Artura Piaseckiego 26 stycznia 1994 roku.  Biuro posiada wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 107. Spełnia wszelkie wymogi i działa zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami. Posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA.

Ponad 25 letnie doświadczenie w organizowaniu kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży daje naszym Klientom gwarancję profesjonalnego przygotowania naszych imprez oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży- kolonii, obozów, zimowisk oraz wycieczek.

Działając na rynku turystycznym od wielu lat, zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów z terenu całej Polski. Organizowane i sprzedawane przez nas kolonie i zimowiska dla dzieci mają już wieloletnią tradycję. Tradycję, której głównymi punktami była nasza umiejętność łączenia wypoczynku z aktywnością oraz przykładanie uwagi do nawiązywania licznych znajomości i przyjaźni dzieci z terenu całej Polski.